مرکز خرید اوت لت پاتایا

مرکز خرید اوت لت (Factory Outlet Mall)، یکی از بهترین مراکز خرید کشور تایلند در شهر پاتایا می‌باشد. درست است که این مرکز خرید اجناس ارزانی ندارد، اما مزیت اصلی آن تنوع اجناس و خدمات رفاهی آن می‌باشد.

مرکز خرید اوت لت پاتایا

اوت لت به بزرگی سایر مراکز خرید پاتایا نمی‌باشد اما قیمت‌ها در آن بسیار عالی هستند و خرید از آن، مقدار زیادی در هزینه‌های خرید شما صرفه‌جویی خواهد نمود و محصولات بسیار متنوعی برای همه‌ی اعضای خانواده برای خرید دارد.

پریمیوم فشن مال هم تخفیف‌های خوبی برای وسایل ورزشی، لوازم گلف و پوشاک ورزشی از برندهای مشهور عرضه می‌کند. البته تمامی محصولات این فروشگاه‌ها تخفیف ندارند و بیشتر آن‌ها با تخفیف‌های بیش از 50 درصد به فروش می‌رسانند. برای تجربه یک خرید عالی در تور پاتایا این مرکز خرید را انتخاب نمایید.

 تعداد زیادی فروشگاه لباس کودک هم در این بخش وجود دارد. پوشاک بانوان هم بخش زیادی از این قسمت را به خود اختصاص می‌دهد که پوشاک فصل با قیمت‌های اصلی و پوشاک فصل‌های گذشته با تخفیف‌های خوبی به فروش می‌رسند.

اوت‌لت مال در پاتایا یک مرکز با دو طبقه داخلی می‌باشد که تعدادی از برندهای مطرح بین‌المللی و تایلندی در آن به فعالیت می‌پردازند. این قسمت از فروشگاه بهترین مکان برای خرید لباس مخصوصا لباس شنا و لباس‌های ساحلی برای همه‌ی اعضای خانواده به شمار می‌رود.

طراحی و رنگ‌های گرم به کار رفته در این بنا و همین طور درختان نخل در کنار گذرگاه‌ها، ظاهر زیبایی به این مرکز خرید داده است. این مرکز به دو قسمت تقسیم شده که آن‌ها اوت‌لت مال و پریمیوم فشن مال هستند.

به "مرکز خرید اوت لت پاتایا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز خرید اوت لت پاتایا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید